nl fr en

Welkom !

Inter-Track, opgericht door motorrijders voor motorrijders, organiseert circuitdagen voor moto's, met als doel iedereen een kans te geven om sneller, veiliger en beter circuit te rijden aan betaalbare prijzen. Zowel de ervaren als de beginnende piloten kunnen rekenen op een enthousiast team om het maximum uit hun circuitdagen of circuit events te halen, zowel op als naast het circuit! Om veiligheidsredenen rijden we in 4 groepen (4 niveaus) en gebruiken we MY LAPS-transponders. Inter-Track herverdeelt de groepen elke halve dag volgens de rondetijden om een minimum aan snelheidsverschillen in onze groepen te garanderen.

Recent Posts

Calendar 2022

Mon 18/04/2022 - Mettet ( Feestdag ! )
Mon 25/04/2022 - Mettet
Mon 02/05/2022 - Mettet
Fri 06/05/2022 - Croix-en-Ternois
Sat 21/05/2022 - Mettet
Sun 22/05/2022 - Mettet
Sat 28/05/2022 - Folembray
Sun 29/05/2022 - Folembray
Fri 03/06/2022 - Mettet
Thu 09/06/2022 - Mettet
Fri 10/06/2022 - Mettet
Fri 24/06/2022 - Mettet
Mon 27/06/2022 - Mettet
Sat 02/07/2022 - Mettet
Sun 03/07/2022 - Mettet
Thu 14/07/2022 - Mettet
Fri 15/07/2022 - Mettet
Sat 23/07/2022 - Carole
Sun 24/07/2022 - Carole
Sat 30/07/2022 - Croix-en-Ternois
Sun 31/07/2022 - Croix-en-Ternois
Mon 08/08/2022 - Mettet
Sat 13/08/2022 - Ecuyers
Sun 14/08/2022 - Ecuyers
Mon 22/08/2022 - Mettet
Fri 26/08/2022 - Mettet
Sat 27/08/2022 - Mettet
Sat 03/09/2022 - Mettet
Sun 04/09/2022 - Mettet
Mon 12/09/2022 - Mettet
Mon 26/09/2022 - Mettet